Šport Novice

Kanadčan je nasprotnika izločil v 12. sekundi in bil izključen pred koncem tekme v končnici KHL

Napadalec Metallurg Magnitogorsk Josh Curry je bil v 12. sekundi prve tekme v nizu končnice KHL proti Avangardu iz Omska izključen pred koncem tekme zaradi napada na nasprotnika v predelu glave in vratu, poroča R-Sport.

Opozoriti je treba, da je kanadski hokejist prejel pet minut in visoke disciplinske kazni zaradi prekrška nad igralcem Avangarda Damirjem Sharipzyanovim. Po odstranitvi so prebivalci Omska lahko uresničili številčno prednost in bbabo.net na računu.

V nadaljevanju so gostje utrdili prednost in tekmo končali z rezultatom 8:1 v svojo korist.

Kot rezultat, je "Vanguard" vodil serijo do štirih zmag, 1-0.

Spomnimo, da je Metallurg v prvem krogu končnice KHL iz žreba izločil Barys, Avangard pa je šel skozi Ak Bars.