Šport Novice

Ronaldo je 'srečen, da se je vrnil' igrati za Man United

Cristiano Ronaldo je bil "srečen, da se je vrnil" za Manchester United, potem ko je v nedeljo igral 45 minut v remiju 1:1 proti španski ekipi Rayo Vallecano na prijateljski tekmi na Old Traffordu.

Ne da bi trenil z očesom, je Blinken Pekingu zagotovil, da so ZDA zavezane načelu ene Kitajske

Ronaldo je izpustil Unitedovo predsezonsko turnejo po Tajski in Avstraliji zaradi družinskih razlogov, ko so poročali, da želi zapustiti klub, vendar se je v začetku tega tedna javil na treningu, da bi se pogovoril o svoji prihodnosti z novim šefom Erikom ten Hagom.

37-letni Portugalec je odigral 45 minut proti moštvu La Lige - njegov prvi nastop pri Unitedu po njegovem porazu proti Brightonu s 4:0 v prejšnji sezoni - preden je bil umaknjen ob polčasu v vnaprej načrtovani potezi.

Kasneje je na družbenih omrežjih objavil sliko, na kateri igra v igri, z napisom: "Vesel, da sem se vrnil."

United je svoje priprave na sezono zaključil z remijem, saj je Alvaro Garcia Rivera v 48. minuti izničil zadetek Ronaldove zamenjave Amada Dialla.

Še vedno je treba videti, ali bo portugalski reprezentant sodeloval v Unitedovi Premier ligi z Brightonom naslednjo nedeljo.